keksz alapok · kekszdíszítés · Valentin nap

Sima, egyszerű cukros kekszdíszítés

A legegyszerűbb módszer. Még tavaly láttam karácsony környékén, hogy lehet így is díszíteni. Most volt alkalom kipróbálni. Érdekes, de a szórócukrok nem olvadnak el sütés közben:-) Jó móka:-)

Keksz receptet itt találsz.

Ezeket használtam:

 

 

cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (1) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (2) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (3) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (4) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (5) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (6) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (7) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (8) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (9) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (10) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (11) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (12) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (13) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (14) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (15) cukorkas_valentin_kekszdiszites-tortaiskola-1 (16)