hírek

Tündöklő Glazúr- avagy így kezdtem

Riportot készített velem a Womanity magazin, ami ma meg is jelent. <3

A tortasütés és dekorálás ugyan lehet hobbi, de ha egyszer ráérzel az ízére, hamar szenvedély lesz belőle. A legjobb dolgok mind szenvedélyből születnek. A sütéssel töltött idő nem lesz többé kényszer, önálló művészetté, örömforrássá, kifejezési eszközzé válik.

Gondoltál már arra, hogy milyen fantasztikus érzés lenne, ha a szeretteidnek ezentúl nem cukrászdából rendelt süteményt, kellene adnod a jeles eseményeken? Talán most elintézed egy hanyag kézlegyintéssel, de az a tapasztalatunk, hogy azok az ajándékok, melyeken látszik, hogy erőt és energiát követeltek az ajándékozótól, minden alkalommal leveszik a lábáról az ajándékozottat. Egy tortát és egy süteményt mindig el lehet úgy készíteni, hogy illeszkedjen annak a személyiségéhez és ízléséhez, akit meglepünk vele…

Kattints a teljes cikkért

 

 

Hirdetések

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..