hírek

Tündöklő Glazúr- avagy így kezdtem

Riportot készített velem a Womanity magazin, ami ma meg is jelent. ❤

A tortasütés és dekorálás ugyan lehet hobbi, de ha egyszer ráérzel az ízére, hamar szenvedély lesz belőle. A legjobb dolgok mind szenvedélyből születnek. A sütéssel töltött idő nem lesz többé kényszer, önálló művészetté, örömforrássá, kifejezési eszközzé válik.

Gondoltál már arra, hogy milyen fantasztikus érzés lenne, ha a szeretteidnek ezentúl nem cukrászdából rendelt süteményt, kellene adnod a jeles eseményeken? Talán most elintézed egy hanyag kézlegyintéssel, de az a tapasztalatunk, hogy azok az ajándékok, melyeken látszik, hogy erőt és energiát követeltek az ajándékozótól, minden alkalommal leveszik a lábáról az ajándékozottat. Egy tortát és egy süteményt mindig el lehet úgy készíteni, hogy illeszkedjen annak a személyiségéhez és ízléséhez, akit meglepünk vele…

Kattints a teljes cikkért

 

 

Advertisements

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s