cupcake díszítés · hírek · Vajkrém virágok

ATECO 123-as szirom cső tesztelve

IMÁDOM!!!!!
Többféle technikával lehet vele dolgozni , közepestől kicsit nagyobb méretű szirom cső. Ami speciális – és teljesen eltér a többi dekorcsőtől-  hogy van egy kis bemélyedés is a cső végén.

Roppant egyszerű ezzel a csővel a rózsát, boglárkát vagy sima ötszirmú virágot készíteni, imádom. Mindenhez jó, vagyis a rózsa közepét is szépen , többféle módon is ki lehet alakítani, kis bimbót és nagy terjedelmes nyitott rózsát is készíthetünk vele.

Vajkrémet itt a svájcit használtam, videós, magyar nyelvű segítségért és receptért kattints ide.

Színezési segítségért ide kattints.

És nézd csak, ezeket készítettem  az ATECO123-as csővel.

ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (1) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (2) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (3) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (4) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (5) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (6) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (7) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (8) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (9) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (10) ateco_123-as-dekorcso-szirom-tortaiskola-glazurshop-1 (11) coloursplash_arany-spray-teszt-tortaiksola-glazurshop-1 (7) coloursplash_arany-spray-teszt-tortaiksola-glazurshop-1 (6) coloursplash_arany-spray-teszt-tortaiksola-glazurshop-1 (2)

 

És a russian tip-ek tesztelve lettek:-)
KATTINTS!

russian-tip-set-teszt-vajkrem-viragok (15)