cupcake díszítés · hírek · Vajkrém virágok

Vajkrém virágot de GYORSAN! RUSSIAN tip-el, mi mással :-)

ÓÓÓÓÓÓ:-) IMÁDOM!!!!
nagyon döcögősen indult a kapcsolatunk a dekorcsővel, volt  is kedvem meg nem is tesztelni, a kisfiam épp nem volt itthon, így izibe de azonnal készült is a svájci vajkrém -videós, magyar nyelvű segítségért kattints ide – színezés indult és nekiláttam, remegő térdekkel a tesztelésnek. Mivel nem volt semmi “extra cucc” itthon, így zsírpapírral indult a tesztelés, bár ne tettem volna:-))))

A zsírpapírra az istenért nem tapadt meg a vajkrém, én meg az első pár darabnál feladni készültem, mert háááát nem lettek valami szépek a virágok.

russian-tip-set-teszt-vajkrem-viragok (7) russian-tip-set-teszt-vajkrem-viragok (9) russian-tip-set-teszt-vajkrem-viragok (16) russian-tip-set-teszt-vajkrem-viragok (25)

russian-tip-set-teszt-vajkrem-viragok (1)
Vissza a habzsákba… ezt még gyakorolni kell:-)

Az első virágokat egyszínű vajkrémmel készítettem, biztos ami biztos ha nem sikerül elsőre lehessen tovább gyakorolni vele:-)

Brrrrr, nem szépek, de sokat tanultam közben, így miután konstatáltam, hogy a zsírpapír nem jó megoldás irány a konyha egy adag gyors cupcake sütése. Kakaós cupcake készült. na ezzel már más volt a helyzet:-)

Mivel készen voltak a tesztelt vajkrém virágok, amik nem voltak szépek, sőőőttt….. ehhhhhh , de az ateco 123-as még várt a sorára, a vajkrémeket visszakapartam az edényekbe, így gondoltam amíg a cupcake sül kipróbálom ezt a dekorcsövet. ISTENEM ❤ Mennyország a használata ❤

Na, kihűlt a cupcake, a vajkrémek a tálakban ismét, most jöhetett az újabb teszt. gyerkőc közben már megérkezett, így háááát kicsit nehezített volt a pálya, de lelkesen nézte hogy mit csinálok:-)))

A vajkrémet az új festékekkel színeztem, kedvenc lesz. Itt megnézheted melyik színekkel festettem.

És! Komolyan felsikítottam örömömben ahogy az első dekoráció elkészült! ❤ Mindig ezt akarom csinálni!!!!

russian-tip-set-teszt-vajkrem-viragok (8)

Itt már nem volt megállás, mindegyik csövet kipróbáltam ismét:-) A habzsákokba most már kétszínű vajkrémek kerültek -a habzsákot körbekentem az egyik színnel és középre a másik szín került, így készültek a színes virágok.

Egy kis segítség, azon túl hogy gyakorolj a csővel.

1. merőlegesen tartsd a habszákot
  2. a habzsákot a végén húzd fel nagyon finoman -így lesz vékony a virág szirma
  3. óvatosan nyomd a habzsákot
  4. két vagy három színű krémmel készítsd a virágokat