Vajkrém virágok

Tulipán dekorcső használata, videós segítséggel

Ma végre volt időm videózni is az új dekorcsövekből a TULIPÁN cső használatát.
Most már hogy van tapasztalat a két vajkrémmel én nagyon ajánlom, hogy csak a svájci vajkrémmel  készítsétek ezeket a virágokat.

Ha cupcaket díszítenél akkor végre kipróbálva a felezett mennyiségű svájci vajkrém is, itt találsz recit hozzá.

De most lássuk akkor hogyan is használjuk a tulipán dekorcsövet:

Nézd csak, iylen a végeredmény:-)

tulipan-dekorcso-tortaiksola-vajkremviragok-1 (8) tulipan-dekorcso-tortaiksola-vajkremviragok-1 (3) tulipan-dekorcso-tortaiksola-vajkremviragok-1 (4) tulipan-dekorcso-tortaiksola-vajkremviragok-1 (5) tulipan-dekorcso-tortaiksola-vajkremviragok-1 (10) tulipan-dekorcso-tortaiksola-vajkremviragok-1 (11) tulipan-dekorcso-tortaiksola-vajkremviragok-1 (13)