Szülinapos torták · tortadíszítés

Szórócukros, dupla töltelékes szülinapi torta pasinak!

Annyira örültem mire befejeztem 🙂 Jó volt, nagyon jó volt ránézni a tortára. Amennyire gyűlöltem a vajkrémes díszítést most egyszerűen imádom. Végtelen lehetőségek vannak benne:-)

A piskóta, sötét színű, kakaós piskóta kész volt, lesütöttem előző nap. Ajánlom mindenkinek, finom, masszív állag de mégis levegős szerkezet.

torta_toltese-2-szinben-tortaiksola-1 (11)

A krémek, csokoládés francia és szedres narancsos francia- puding alappal. Ennek is van már leírása, itt találod.

Így állítsd össze a dupla töltelékes tortát.

Az egyedi szórócukor recije is olvasható már, itt találod.

Ami kimaradt a nagy felsorolásból, hogy a vajkrém csúcsokat 1A kör dekorcsővel készítettem. A lila vajkrémet pedig sugarflair  szőlő lila ételfestékkel színeztem meg.

Itt a végeredmény:-)

dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (1) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (2) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (3) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (4) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (5) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (6) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (7) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (8) dupla-toltott-torta-fekete-vajkremmel-tortaiksola-1 (9)

dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (1) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (2) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (3) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (4) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (5) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (6) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (7) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (8) dupla-toltelekes-torta-felvagva-szeder-narancs-csoki-tortaiskola-1 (9)