cukorvirágok

Cukorvirágok , imádom

Miután elkészült a házi virágmasszám és a kisfiam alvási idejében van egy kis időm ezzel is foglalkozni, hát készítettem jó pár darabot.
Már rég ki akartam próbálni a szegfű-itt megvásárolhatod- és a bazsarózsa-itt megvásárolhatod– kiszúrókat is, így tegnap ezek is sorra kerültek.
A levelekhez a pavoni rózsa szettjéből- itt megvásárolhatod– a levél kiszúrót használtam az erezővel.
Festékekből ezeket használtam:
sugarflair egres zöld
rbd- halvány rózsa
rbd- oliva
rbd- citrus zöldrbd- csokis szilva

Nagyon izgalmas és imádatos tevékenység.
Hamarosan érkezik a képes segítség is, elöljáróban a képeket mutatom meg, remélem kedvet kapsz te is a készítésükhöz.

cukor-szegfu-keszitese (1) cukor-szegfu-keszitese (2) cukorviragok-hazi-viragmasszabol-tortaiskola-1 (1) cukorviragok-hazi-viragmasszabol-tortaiskola-1 (2)

cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (1) cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (2) cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (3) cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (4) cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (5) cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (6) cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (7)

 

cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (3)
Nyitott pünkösdirózsa készítése képes segítséggel

cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (4) cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (6) cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (7) cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (8) cukorviragok-tortaiskola-glazurshop-bazsarozsa-1 (7) cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (8) cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (4) cukorvirag-keszites-maraton-tortaiskola-glazurshop-1 (3)

Mentés