cupcake díszítés

1M dekorcsővel új technika próbája

Gondolom már kívülről tudjátok, hogy ez az egyik kedvenc csövem. Eddig is kedvenc volt és maradt is az első helyen!
Annyira sokoldalú, kezdőknek is ajánlom, vegyétek kézbe és díszítsetek vele, használjátok a fantáziátokat, vagy nézzetek segítségeket….
Én ma olasz vajkrémmel díszítettem, receptet itt találsz.

1M Dekorcsövet pedig a GlazurShopban, itt tudsz vásárolni!

1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (1) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (2) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (3) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (4) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (5) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (6) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (7) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (8) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (9) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (10)  1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (12) 1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (13)1m-dekorcso-uj-technika-glazurshop-tortaiskola-1 (11)

A technika egyszerű, de hamarosan videó is készül hozzá.
Egyszerűen rúgj fel minden eddig tanult szabályt:-))) hagyd a francba a merőleges tartást, egyszerűen döntsd meg és nyomd a habzsákot, közben pedig írj le a kezeddel hullámokat.
Már menet közben látszik, hogy mennyire lesz íves, sok vagy éppen kevés vonalas.
Sőt a feles megoldás is szuper amikor az egyik felén nagy mozdulatokkal dolgozol, majd a cupcake másik felén apró, kis hullámokat írsz le.

Ha ez kevés, vagy tanulnál még mást is ezzel a csővel, akkor javaslom a Tortaiskola YOUTUBE csatornáját, már számos videós segítséggel várlak.