cupcake díszítés · Halloween

Halloween cupcake díszítés vajkrémekkel

Idén valahogy időm nem igazán volt, így maradtam az “egyszerű” vajkrémes díszítésnél, amikhez idén videós segítséget is adok:-)

Nagyon jópofák, de ha van időd készíts kis fondant díszeket is:-) Itt találsz segítséget.

halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-1 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-2 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-3 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-4 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-5 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-6 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-7 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-8 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-9 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-10 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-11 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-12 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-13 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-14 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-15 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-16 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-17 halloween-cupcake-diszites-vajkremmel-glazurshop-1-18

A videókban van hogy rosszul mondom, olasz vajkrém készült:-)
És itt vannak a videók:-)

Minden termék megvásárolható a GlazurShopban🙂