Vajkrém virágok

10 szirmos vajkrém rózsa svájci vajkrémmel készítve

Elképesztő mekkora különbség van a két vajkrém között, főleg a virágok készítésénél fontos, hogy jól válasszunk!
Én javaslom a virágokhoz a svájci vajkrémet, mert sokkal szebb a végeredmény, de majd mindjárt meglátod te is:-)

A dekorcsövet megvásárolhatod a glazurshopban, itt. Én  a rainbowdust égő narancs és kankalin sárga festékporokkal színeztem a vajkrémet.

Svájci vajkrémmel készült  10 szirmos vajkrém rózsa

10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-teszt-glazurshop-1-8 10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-teszt-glazurshop-1-7 10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-teszt-glazurshop-1-5 10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-teszt-glazurshop-1-3 10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-teszt-glazurshop-1-2

 

 

És olasz vajkrémmel készült

10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-glazurshop-1-1 10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-glazurshop-1-2 10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-glazurshop-1-3 10-szirmos-vajkrem-rozsa-keszito-dekorcso-glazurshop-1-4