esküvő · Vajkrém virágok · Vajkrémek

Romantikus vajkrém rózsa, esküvőre kötelező lesz!

Itt az ideje, hogy megtanuld használni az instant csöveket!
Ez egy db romantikus rózsa készítő dekorcsővel készült. Őrületesen szép, és többféle technikával lehet dolgozni, mert van amelyik magas lett és ultra vékony szirmokkal, míg némelyik kicsit vaskosabb, vagy éppen zárt, vagy ezen a képen pont nem látszik, bimbót is készíthetünk a csővel.

Jó vajkrém kell hozzá é egy kis fantázia a színezéshez.

Én most svájci vajkrémet használtam, abból is azt amit a fagyasztóból vettem ki:-) Így olvaszd ki a fagyott vajkrémedet, videós segítség.

Annyit tettem csak, hogy egy részét eredeti színben hagytam, egy részét pedig megszíneztem mogyoró barna ételfesték porral. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen szép lesz.

A habzsák kímélő módszerrel összeraktam a két különböző színű vajkrémet, segítséget itt találsz.

Majd a romantikus rózsa csövet használva egyszerűen “rajzoltam”.

Imádom ❤

Videós segítséget is adok:-)

Advertisements