hírek

2018-ban az ÉV SZÍNE

kép forrása:http://www.bykoket.com/blog/color-of-the-year-2018/

 

Jövőre az év színe a FEKETE LÁNG lesz.
Izgalmas év lesz, hiszen eddigi években nőiesebb színek voltak. Bár a fekete egy örök klasszikus, ha más nem is jut eszeünkbe hirtelen, hát a “kis fekete”. Fekete ruhája mindenkinek van legalább egy darab:-)

Jövőre bátran használhatjuk ezt a színt ami számomra inkább egy grafitszürke. IMÁDOM!

Azt javasolják -érthető okokból- hogy inkább keimelő színnek hazsnáljuk, mint teljes egészében. Mesésen illik a pasztell de akár az erőteljesebb árnyalatokhoz is. Nekünk kell eldöntenünk, hogy milyen hatást szeretnénk elérni.

Pasztell színekkel a fekete láng kap inkább főszerepet, ha pedig erőteljes színekkel dolgozunk akkor drámai hatást érhetünk el.
Ez milyen furcsa, hogy jövőre az esküvői torta trendben várható lesz a GATSBY dekoráció, ami egy art deco díszítés, és fekete alapszínnel és fehér, bézs kiegészítőkkel dolgozik.

 

A fekete láng egy kevert színe, fekete és indigónak a közös gyermeke.  A fekete nyugalmat teremt, csendet hoz, az indigó pedig a remény és lehetőségek színe. Nagyon jól hangzik ha a spirituális részét is megnézzük. <3

Hoztam pár tortát is hogy közelebb kerüljön a szín 🙂

képek forrása: pinterest.com

Hirdetések