fondant kiegészítők

Fondant szivárvány készítése

Kétféle módszer is van, egy gyorsabb egyszerűbb és egy nehezebb és mutatósabb végerdményt adó.

Nem nehéz elkészíteni, egyáltalán nem kell hozzá extra dolog, kézügyesség, extra alapanyagok, eszközök. Tényle gegyszerű. Használhatjuk szivárvány tortákhoz, vagy pónis, unikornis tortákhoz. Nagyon feldobja, vagy éppen kiegészíti a díszítést.

Fondant masszából készítettem, de kevertem hozzá virágmasszát, hogy gyorsabban száradjon. 50-50 arányban, fele fondant fele virágmassza. Ez pont jó arány, ezt az arányt akár a figurák készítésénél is hazsnálhatod.

Ha erőteljes színt szeretnél akkor a TYLO port kell használnod, az fogja kemémnyíteni a fondantodat, így gyorsabban szárad, és tartja a formáját a masszád, figurád, kész díszed.

DE nem is csacsogok tovább, érkezzen a könnyebbik fondant szivárvány készítés mód:

És a másik verzió