hírek

Ide Süss receptek a mindmegette.hu-n

Az IDE SÜSS versenyének a különdíjasa lettem. Megnyertem a mindemegette.hu különdíját, ami azt jelenti hogy 10 alkalommal sütünk együtt. Videós segítség, egyszerűbb receptek.

Kövessetek a mindmegette.hu weboldalán is. Hamarosan indulnak a receptes videók.

Óriási élmény volt a verseny -IDE SÜSS- végigmentem a döntőig. Ezért indultam, ez volt az álmom és megvalósult. A különdíjért nagyon hálás vagyok, hiszen egy újabb lépéssel közelebb kerültem az álmomhoz.

Szeretnék tanítani, ha nem is a hagyományos formában, nem, nem ülünk be egy padba, én online szeretném átadni a tudásomat.

Miért online?

A kisfiam autista. Okos, értelmes de elképesztő figyelmet igényel. Így nem kell minden nap több órát a gép előtt töltenem, vagy éppen a konyhában, esetleg egy stúdióban lennem, rengeteg időm marad a kisfiamra. Ezért választottam ezt az utat, és most egy újabb lépéssel közelebb kerültem hozzá.
Tarts velem, tanuljunk együtt, hiszen MINDEN MEGTANULHATÓ <3
Via