A tortaiskola online kényelmet kínál

ONLINE FRANCIA CUKRÁSZ KURZUS

A francia cukrászat teljes megismerése. Technikák, alapanyagok.
Az ONLINE KURZUS TARTALMAZZA:
GYAKORLATI ÉS ELMÉLETI VIDEÓKAT
ELMÉLETI DOKUMENTUMOK , amiket letölthetsz és bármikor elolvashatod
RECEPTFÜZETEK a hozzávalókkal és elkészítési módokkal
OKLEVÉL a tanfolyam befejezéséről
Elviszlek a Francia cukrászat csodálatos világába, megtanítom neked a könnyed textúrák, szépséges dekorációk elkészítését.

EGYEDI RECEPTEK

A francia cukrászat teljes megismerése.

RECEPTFÜZETEK a hozzávalókkal és elkészítési módokkal

Egyedi receptek, amik egyesével vásárolhatóak meg a PASTRYCHEF.HU oldalon.
Ezek a receptek a tortaiskola egy éves tanfolyamára való előfizetéssel elérhetőek! Nem kell külön megvásárolni!

A tortaiskola online kényelmet kínál

A KURZUS ami mindnekinek szól

Profi cukrászoknak, tanulóknak, hobbi sütőknek és amatőröknek is…..

Nem számít ha NINCS TAPASZTALATOD, mindent megkapsz, hogy tökéletes desszerteket készíts.

Csak néhány dologra lesz szükséged, hogy elérd a céljaidat!

– vásárold meg az eszközöket és hozzávalókat : beszerzési forrás megjelölés könnyíti a munkádat-

kövesd a recepteket, leírásokat, videókat a leírtak szerint : a tökéletes eredmény elérése érdekében ne változtass a recepten

elméleti órák, hogy megértsd mit miért teszünk

legyen internet kapcsolatod, így bármikor, bárhonnan tanulhatsz, a nap 24 órájában, számítógépen, laptopon, okostelefonon keresztül is

AZ ONLINE KURZUS tökéletes számodra

ha meg akarod érteni a desszertek elkészítésének ALAPJAIT, időt és energiát spórolnál, valamint szeretnéd ELKERÜLNI a VÉGTELEN HIBÁK SOROZATÁT.

A CÉLOM AZ

Hogy átadjam a tudásomat számodra! Megtanítalak mindenre!

FEDEZD FEL

A francia desszertek semmivel sem bonyolultabbak…

Miért gondolják az emberek mégis azt, hogy nehéz elkészíteni?

Mert KUTATÁS, TANULÁS szükséges, hogy MEGÉRTSÜK és FELFEDEZZÜK, hogy melyek a legjobb összetevők, azokat hogyan kell használni, hogy a desszert TÖKÉLETES legyen.

Tanultam kísérleteztem, kudarcot vallottam, majd újra próbáltam, hogy minden tökéletesen működjön.

EZT A TUDÁST adom át neked MOST. A KURZUSONkeresztül SEGÍTEK NEKED, hogy a te desszerted is TÖKÉLETES legyen.

MEGÉRTED hogyan működik egy recept, STABIL ALAPOKAT kapsz, hogy megalkothasd a saját desszertjeidet, receptjeidet.

FEDEZD FEL

Mi történik a sikeres fizetés után?

kettő fizetési mód közül választhatsz. Paypal és banki utalás. Ezeket a vásárlási lehetőségnél megtalálod.

Ha paypal-al fizetsz, akkor AZONNAL hozzáférsz az oldal tartalmához!
A rendszer a sikeres fizetést követően azonnal kiküldi a regisztrációs e-mailt, amiben neked pár kattintást kell csak elvégezned, és kész is a fiókod.

Lépj be és kezdj el tanulni. Lépj be a zárt csoportba is, a linkjét szintén a regisztrációs e-mailben találod. Ez kicsit több idő is lehet, ha például éjszaka regisztrálsz akkor az csak másnap lesz aktív.

Ha banki utalást választasz, az kicsit hosszabb folyamat.
A sikeres fizetés után írj nekem e-mailt –tortaiskola@gmail.com – hogy legyen hozzád kontaktom, mert a banki utalás megjegyzés, közlemény rovatába nem minden adat fér bele.
Ha ez kész, én el tudom készíteni a fiókodat, kiküldöm az értesítő e-mailt és már be is léphetsz az oldalra és a zárt csoportba is.

Tanulóim mondják

Tanulói munkák