A tortaiskola távképzést kínál

ONLINE FRANCIA CUKRÁSZ TANFOLYAM

A francia cukrászat teljes megismerése. Technikák, alapanyagok.
Az ONLINE TANFOLYAM TARTALMAZZA:
GYAKORLATI ÉS ELMÉLETI VIDEÓKAT
ELMÉLETI DOKUMENTUMOK , amiket letölthetsz és bármikor elolvashatod
RECEPTFÜZETEK a hozzávalókkal és elkészítési módokkal
IGAZOLÁS a tanfolyam elvégzéséről
Elviszlek a Francia cukrászat csodálatos világába, megtanítom neked a könnyed textúrák, szépséges dekorációk elkészítését.

EGYEDI RECEPTEK

A francia cukrászat teljes megismerése.

RECEPTFÜZETEK a hozzávalókkal és elkészítési módokkal

A tortaiskola távképzést kínál

Az ISKOLA ami mindnekinek szól

Profi cukrászoknak, tanulóknak, hobbi sütőknek és amatőröknek is…..

Nem számít ha NINCS TAPASZTALATOD, mindent megkapsz, hogy tökéletes desszerteket készíts.

Csak néhány dologra lesz szükséged, hogy elérd a céljaidat!

– vásárold meg az eszközöket és hozzávalókat : beszerzési forrás megjelölés könnyíti a munkádat-

kövesd a recepteket, leírásokat, videókat a leírtak szerint : a tökéletes eredmény elérése érdekében ne változtass a recepten

elméleti órák, hogy megértd mit miért teszünk

legyen internet kapcsolatod, így bármikor, bárhonnan tanulhatsz, a nap 24 órájában, számítógépen, laptopon, okostelefonon keresztül is

AZ ONLINE ISKOLA tökéletes számodra

ha meg akarod érteni a desszertek elkészítésének ALAPJAIT, időt és energiát spórolnál, valamint szeretnéd ELKERÜLNI a VÉGTELEN HIBÁK SOROZATÁT.

A CÉLOM AZ

Hogy átadjam a tudásomat számodra! Megtanítalak mindenre és segítek kijavítani az esetleges hibákat.

FEDEZD FEL

A francia desszertek semmivel sem bonyolultabbak…

Miért gondolják az emberek mégis azt, hogy nehéz elkészíteni?

Mert KUTATÁS, TANULÁS szükséges, hogy MEGÉRTSÜK és FELFEDEZZÜK, hogy melyek a legjobb összetevők, azokat hogyan kell használni, hogy a desszert TÖKÉLETES legyen.

Tanultam kísérleteztem, kudarcot vallottam, majd újra próbáltam, hogy minden tökéletesen működjön.

EZT A TUDÁST adom át neked MOST. A TANFOLYAMON keresztül SEGÍTEK NEKED, hogy a te desszerted is TÖKÉLETES legyen.

MEGÉRTED hogyan működik egy recept, STABIL ALAPOKAT kapsz, hogy megalkothasd a saját desszertjeidet, receptjeidet.

FEDEZD FEL

Mi történik a sikeres fizetés után?

kettő fizetési mód közül választhatsz. Paypal és banki utalás. Ezeket a vásárlási lehetőségnél megtalálod.

Ha paypal-al fizetsz, akkor AZONNAL hozzáférsz az oldal tartalmához!
A rendszer a sikeres fizetést követően azonnal kiküldi a regisztrációs e-mailt, amiben neked pár kattintást kell csak elvégezned, és kész is a fiókod.

Lépj be és kezdj el tanulni. Lépj be a zárt csoportba is, a linkjét szintén a regisztrációs e-mailben találod. Ez kicsit több idő is lehet, ha például éjszaka regisztrálsz akkor az csak másnap lesz aktív.

Ha banki utalást választasz, az kicsit hosszabb folyamat.
A sikeres fizetés után írj nekem e-mailt –tortaiskola@gmail.com – hogy legyen hozzád kontaktom, mert a banki utalás megjegyzés, közlemény rovatába nem minden adat fér bele.
Ha ez kész, én el tudom készíteni a fiókodat, kiküldöm az értesítő e-mailt és már be is léphetsz az oldalra és a zárt csoportba is.

Tanulóim mondják

Like this: