Tagság

Felhasználók

Szia,

Ha szeretnéd az összes receptemet megkapni, ha szeretnél velem együtt tanulni, fejlődni, akkor csatlakozz az oldalhoz.

A Tortaiskola oldalán több mint 2000 recept elérhető, a VIP DELUXE tagsággal, az összes recepthez hozzáférést kapsz.
A zárt csoportba is beléphetsz, ahol VIDEÓK segítségével tanulhatsz.
Glaze recept, glaze technikák, torták töltése, burkolása, dekorációja.

A legjobbak, legújabbak, a különleges receptek.

Ha csatlakozol, garantáltan nem fogsz unatkozni, hiszen igen sűrűn készítek francia desszerteket, tányérdesszerteket, tanulok új technikákat.
Mindezt úgy, hogy elérhető alapanyagokkal és eszközökkel teszem.

Ezek a receptek, képes, sok esetben videós segítségek máshol nem elérhetőek, csak a tagoknak!

KÜLÖNLEGES AJÁNLAT!

Most megjelent MOUSSE-GLAZE tankönyvem -e-book-, a VIP DELUXE tagsággal együtt megvásárolva, 35.000 Ft!
A könyv csak technikai tudást tartalmaz!
A mousse és a glaze technikákról szól, hogyan épül fel egy mousse torta, mire kell figyelni.
Technológiák amikkel szuper krémes lesz a mousse.
Glaze készítés, és problémák orvoslása.
A tagsággal pedig a receptekhez is hozzáférsz!

Vip Deluxe 1 éves tagság + Mousse-Glaze e-book= 35.000 Ft
Gyere kukkants bel!

Mindig hajt valami megfoghatatlan vágy a tudás, tanulás felé, ezért számos új technikát tanulok, fedezek fel. Új receptekkel kísérletezem, mert nagyon szeretem az édességeket, de nem a tömény, nehéz, hanem a friss, könnyed édességeket.
A tortáim töltelékénél is ez a fő szempont, nem szeretnék nehéz krémekkel dolgozni, keresem a könnyed, finom és új technológiákat, úgy hogy a torta stabilitása is biztosítva legyen.

Bátran építkezhetsz a piskótáimmal, a krémjeimmel.
Nem kedvelem a fondant, marcipán burkolt tortákat, így ezt ne keresd már nálam. A régi receptek között számos, sőt mondhatni csak ilyen tortákat találsz. Videós, képes segítségekket a torták felépítéshez.

A VIP DELUXE  tagságért ezeket kapod:

Ezeket senki más nem kapja meg csak a VIP DELUXE tagok!

A VIP DELUXE tagság egy évre szól, a sikeres fizetés napjától számítva egy év után jár le, meg kell újítani.

A tagság lejárta után a zárt csoport tagságod is megszűnik.

A VIP DELUXE  tagság 19.990 Ft-ba kerül egy évre.

PAYPAL-on keresztül és banki utalással tudsz fizetni. Ha banki utalást választod, akkor görgess lentebb, ott találod az utaláshoz szükséges adatokat.

Mit kell tenned?

1. Megvásárolod a tagságot
2. Az értesítő emailekben követed a leírtakat, regisztrálsz –nézd meg a SPAM mappában is a leveleket, mert sokatoknak ott landol az értesítő e-mail
3. Belépsz az oldalra és már láthatod is a VIP DELUXE  recepteket

Ha megvásárolnád együtt az E-book-ot és a VIP DELUXE tagságot, most kedvezményesen teheted!
A Vip Deluxe tagság 1 évre + E-book = 25.000 FT

Nézz bele az e-bookba, itt.

Banki utaláshoz szükséges adatok:

10103850-30107600-01005003
Nagy Violetta ev.
Budapest bank

A megjegyzés rovatba kérlek írd be a nevedet, e-mail címedet, felhasználónév kérelmedet  mert ha ezt a fizetési módot választod manuálisan kell felvinnem minden adatodat. Ha kihagysz bármit nem fogom tudni ki vagy, kapcsolatba sem tudok lépni veled!
A banki utalás beérkezési pár napot is igénybe vehet, erre számíts ha ezt választod. Nem lesz azonnal hozzáférésed a receptekhez.

Ha kérdésed van:
tortaiskola@gmail.com

Ha a banki utalást választod és nem tudod beírni a kért adatokat akkor kérlek lépj velem kapcsolatba! tortaiskola@gmail.com
Én nem tudom felvenni veled a kapcsolatot mert csak egy nevet látok a banki utalásnál!

Regisztráció és belépés
A rendszer a siekres fizetés után -paypal- küldi az e-mailt amiben minden információt megtalálsz, csak végig kell kattingtanod és csinálnod a kért műveleteket. Sikeres regisztráció után be is tudsz lépni az oldalra.
Ha nem érkezik e-mail, kérlek nézd meg a SPAM mappában is mert lehet oda érkezik be a leveleződ szűrője miatt.

A szolgáltatás megvásárlásáról e-számlát kapsz.