Tagság

Felhasználók

Szia,

Ha szeretnéd az összes receptemet megkapni, ha szeretnél velem együtt tanulni, fejlődni, akkor csatlakozz az oldalhoz.

A Tortaiskola oldalán több mint 2000 recept elérhető, ebből az összes recept  CSAK a VIP DELUXE  TAGOKNAK elérhető, a VIP SILVER csomagban a piskóta receptek, a VIP GOLD csomagban pedig a piskóta és krém receptek, tortadíszítés érhetőek el.
A legjobbak, legújabbak, a különleges receptek.

*** KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY ***
Kedves tagok,
Szeretnélek informálni benneteket, hogy az oldalam tartalmának az ára, egyenes arányban növekedni fog a költség ráfordításaim tekintetében.
Ez nem offensive -támadó- cselekedet a részemről, nem áll szándékomban senkit sem támadni.
Vegyünk egy pédát.
X.Y cukrász 15-20.000 Ft-os tanfolyamán,
időtartam: 3-5 óra között
felhasznált eszközök: 1-5 db /szilikon formák átlagos ára 10-20.000 Ft /db
megtanult recept mennyisége: 1-2 db
sem fényképes segítség, sem videó anyag nem áll utólag rendelkezésedre a tanfolyam elvégzése után. Nincs lehetőség a tanfolyam elvégzése után kérdezni és segítséget kérni.

Azok számára akik még többet tanulnának és nem csak 1 desszert, torta elkészítését, annak technikáit tanulnák meg, számukra lehetőség nyílik a 3 napos intenzív  tanfolyamok elvégzésére ahol részletes leírást, receptúrát kapnak.
X.Y. Tanfolyam ára 120.000 Ft / 3 nap
Időtartam: 3 nap
felhasznált eszközök: 5-15 db
megtanult receptek mennyisége : 5-10 db

Ennek tekintetében mérlegelj kérlek az oldalon található árakkal kapcsolatban.
/ számomra is rengeteg időt, energiát igényel, az új receptek kikísérletezése, elkészítése, a költségekről nem is beszélve/
Számomra az oldalam tartalma és a sütemények, desszertek  és torták a szenvedélyemmé váltak. Nagyon sok szeretet és energiát adok bele. Szeretném a tudásomat az emberek átadni minél nagyobb körben.
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy számomra a sütés és ezzel egyben a munkám… a szerelmem

Ha csatlakozol, garantáltan nem fogsz unatkozni, hiszen igen sűrűn készítek francia desszerteket, tányérdesszerteket, tanulok új technikákat.
Mindezt úgy, hogy elérhető alapanyagokkal és eszközökkel teszem.

Ezek a receptek, képes, sok esetben videós segítségek máshol nem elérhetőek, csak a tagoknak!
Mindig hajt valami megfoghatatlan vágy a tudás, tanulás felé, ezért számos új technikát tanulok, fedezek fel. Új receptekkel kísérletezem, mert nagyon szeretem az édességeket, de nem a tömény, nehéz, hanem a friss, könnyed édességeket.
A tortáim töltelékénél is ez a fő szempont, nem szeretnék nehéz krémekkel dolgozni, keresem a könnyed, finom és új technológiákat, úgy hogy a torta stabilitása is biztosítva legyen.
Bátran építkezhetsz a piskótáimmal, a krémjeimmel.
Nem kedvelem a fondant, marcipán burkolt tortákat, így ezt ne keresd már nálam. A régi receptek között számos, sőt mondhatni csak ilyen tortákat találsz. Videós, képes segítségekket a torták felépítéshez.

Nézz meg bátran egy receptet, így néz ki az összes, részletes leírás, tippek, trükkök, eszközlista, sok esetben fotós segítség, videós segítség csak a VIP DELUXE tagoknak a zárt csoportban.

A VIP DELUXE  tagságért ezeket kapod:

Ezeket senki más nem kapja meg csak a VIP DELUXE tagok!

A VIP DELUXE tagság egy évre szól, a sikeres fizetés napjától számítva egy év után jár le, meg kell újítani.

A VIP DELUXE  tagság 19.990 Ft-ba kerül egy évre.

PAYPAL-on keresztül és banki utalással tudsz fizetni. Ha banki utalást választod, akkor görgess lentebb, ott találod az utaláshoz szükséges adatokat.

1. Megvásárolod a tagságot
2. Az értesítő emailekben követed a leírtakat, regisztrálsz –nézd meg a SPAM mappában is a leveleket, mert sokatoknak ott landol az értesítő e-mail
3. Belépsz az oldalra és már láthatod is a VIP DELUXE  recepteket

VIP SILVER

• a piskóta receptjeimet adom neked
  • az új  receptek száma változó
  • sok esetben képes segítség a receptekhez
  • olykor videós segítség a receptekhez

Az ezüst csomag ára egy évre 9990 Ft.
A VIP SILVER tagság egy évre szól, a sikeres fizetés napjától számítva egy év után jár le, meg kell újítani.

PAYPAL-on keresztül és banki utalással tudsz fizetni.

3. Belépsz az oldalra és már láthatod is az VIP SILVER csomag receptjeit

VIP GOLD

• a piskóta és krém receptjeimet adom neked
  • az új  receptek száma változó
  • sok esetben képes segítség a receptekhez
  • olykor videós segítség a receptekhez
  • tortadíszítési tippek, trükkök

A VIP GOLD csomag ára egy évre 14.990 Ft.
A VIP GOLD tagság egy évre szól, a sikeres fizetés napjától számítva egy év után jár le, meg kell újítani.

PAYPAL-on keresztül és banki utalással tudsz fizetni.

1. Megvásárolod a tagságot
2. Az értesítő emailekben követed a leírtakat, regisztrálsz-nézd meg a SPAM mappában is a leveleket, mert sokatoknak ott landol az értesítő e-mail
3. Belépsz az oldalra és már láthatod is az ARANY csomag receptjeit

[

Banki utaláshoz szükséges adatok:

10103173-35409800-01004006
Nagy Violetta ev.
Budapest bank

A megjegyzés rovatba kérlek írd be a nevedet, e-mail címedet, felhasználónév kérelmedet  mert ha ezt a fizetési módot választod manuálisan kell felvinnem minden adatodat. Ha kihagysz bármit nem fogom tudni ki vagy, kapcsolatba sem tudok lépni veled!
A banki utalás beérkezési pár napot is igénybe vehet, erre számíts ha ezt választod. Nem lesz azonnal hozzáférésed a receptekhez.

Ha kérdésed van:
tortaiskola@gmail.com

Ha a banki utalást választod és nem tudod beírni a kért adatokat akkor kérlek lépj velem kapcsolatba! tortaiskola@gmail.com
Én nem tudom felvenni veled a kapcsolatot mert csak egy nevet látok a banki utalásnál!

Regisztráció és belépés
A rendszer a siekres fizetés után -paypal- küldi az e-mailt amiben minden információt megtalálsz, csak végig kell kattingtanod és csinálnod a kért műveleteket. Sikeres regisztráció után be is tudsz lépni az oldalra.
Ha nem érkezik e-mail, kérlek nézd meg a SPAM mappában is mert lehet oda érkezik be a leveleződ szűrője miatt.

A szolgáltatás megvásárlásáról e-számlát kapsz.