És egy újabb megúszós nasika, ami lassan desszert kategória, de nem a sok részlet miatt, hanem a csodaszép ízvilága miatt. Ha gyerkők eszik az alkoholt ne tegyük bele. Ragacsos, krémes, narancsos de ezerrel, nagyon izgi. Oylan, csak még egy utolsót. Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook Share on Instagram (Opens in new window) Instagram Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest Print (Opens in new window) Print Like this:Like Loading… Gesztenyés csók Sárgabarackos- pálinkás- mandu...
Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.