ÚÚÚÚÚ, ezért te is megvadulsz. A mézi krémet és kekszet használjuk a Lidiből, spekulatius néven futnak. Nagyon egyszerűen készíthető, süti boxba tökéletes, de félő, hogy megeszitek mielőtt bárkihez is eljutna. : ) Nagyon finom, krémes, a csoki roppan, áááá ez maga a mennyország.
Bátran meg lehet tolni egy kis alkohollal is, mondjuk narancslikőr, kávélikőr, mandulalikőr… de akár tölteni is lehet, aszalt gyömölcsökkel, meggyel, koktélcserivel…..





Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.