Nem is tudom, hol kezdjem… Én cukrásznak születtem? Nem hiszem, bár voltak jelek, mert a homokozóban is tortákat készítettem -persze mert pörköltet nehéz kivitelezni homokból... Tovább olvasás
Megjelenítés 127–132 a 164 bejegyzés
Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében.
Ezen webhely használatával Ön elfogadja Adatvédelmi szabályzat.

You must be logged in to post a comment.