A szőlő jam tavaly készült, de lehet tavaly előtt, már nem tudom. Kaptam ajándékba egy rakat Othello szőlpt, szóval jam lett belőle. Aztán ott várta a sorát a kamra polcán.
Mos teljött az ideje, mert egy igazi különlegesség. Színben pont jól jött a hallowenn pitémhez.
Egy szimpla linzer az alap, sniccerrel megdolgozzuk a maradék tésztát, így lesz halloween cucc. Kerül bele kedvenc morzsa és a jam.
Isteni finom.
A recept a PITE e-bookban elérhető. Itt tudod megvásárolni.






Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.