Fck.. a kölyökkel kergetőzés van![]()
![]()
nem esett messze a fájától.
Fiatalon szerettem, és cc sokat is készítettem, de nem ám flancos keksz, meg csoki, meg rum, meg…Aaaaa.. tortabevonó, -jelzem állat vagyok, Marikával komoly viszonyt ápoltam![]()
![]()
![]()
– meg ht keksz.Később a puccos Albert keksz is bejátszott, de Marika -tortabevonó volt cc 2345000000 évvel ezelőtt![]()
![]()
– maradt.
Mára művészetté fejlödött ez a csoki, vaj, keksz cucc.
Bármit bele lehet tenni, irtó finom.
Ebbe most mézi krém és a keksz is venne van. Állat módon jó.
A receptemet a NEM SÜTÜNK e-bookban találod.




.





Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.