A leleső süti szélek tökéletesek a golyók készítéséhez is, van hogy nem is nagyon kell hozzájuk nyúlni. Ma azért kap ezt azt, mert ez a dominosteine dacquoise leesője, tehát ez csak a piskóta.
Csupa bolti cucc, nincs is ezzel baj. Ha a dominosteine-t végig zongoráztad, megengedheted magadnak, hogy lusta legyél.
Szóval Mozart kávés csokilikőr és Lidl kávés csokikrémje amikkel bekevertem.
A dominosteine falatból maradt dacquoise mentése jön❤️🙌🏻 Dominosteine recept már fent a blogon
Eszközlista:
Kutter
Hozzávalók:
- 250 g dacquoise maradék
- 200 g kávés csoki krém- Lidl –
- 2 kupak Mozart kávés csokilikőr
csokidara
Elkészítés.
A dacquoise-t daráljuk morzsásra. A kv-s csokikrémet mikróban melegítsük folyósra. Adjuk hozzá a likőrrel együtt a morzsához.
Gyúrjuk össze alaposan. Kötelezően nedves kézzel golyózzuk és gyorsan hempergessük meg a csokidarában.





Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.