Kicsi, falatnyi és egy őrült nagy ÍZBOMBA!
Ez egy régi, klasszikus verzió, hagyományos, mézeskalács alappal.
Nagyon jól áll neki, nekem jobban is ízlik mint a bolti verzió, sőt az eredetitőlis jobb, mert azt is elkészítettem. Gazdag, mézeskalács, savanykás ribizli lekvár és egy marcipán réteg, csokiba mártva. ÁLOM.
A receptemet a KARÁCSONY 3 e-bookban találod.





Hűtőben 2 hétig eláll.
Van egy új verzióm is, szerintem mindekttő nagyon finom, de a dacquoise alappal könnyedebb.



Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.