A Lidit lefosztottuk, szóval már tuti nincs, ne is keresd!!!! De ha kellene, akkor itt a recptem. Izgalmas, finom, krémes, kenhető. A RECEPTEM A KARÁCSONYI RECEPT VÁLOGATÁSOMBAN ELÉRHETŐ. ITT Hűtés után. Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook Share on Instagram (Opens in new window) Instagram Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest Print (Opens in new window) Print Like this:Like Loading… Oldschool dominosteine : ) Narancsos tejkaramella
Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.