A fudge egy karamell szerű falatka. Krémes, kissé roppanós és nagyon finom. Régen készítettem, de elmaradt valahogy. Idén azonban leporoltam a receptemet és újat alkottam. Alapvetően sűrített tetjjel készül, de bármi jó hozzá ami viszkózus, a sűrített tejes verziók kissé puhábbak.
Ez a mézi krémmel, oylan pont jó! Kissé roppanós de morzsás, puha állagú.
A receptemet a KARÁCSONY 3 e-bookban találod.





Tegyük fagyóba 1 órára. Éles késsel határozottan vágjuk csíkokra, majd kockákra.






Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.