Ez a süti ez nagyon az a süti amit szeretek. Kicsit nemzetközi vizekre is eveztem idén karácsonykor, tehát lesznek meglepik. Nagyon puha, nagyon szaftos, nagyon finom és nagyon RUMOS!!!!! Mondjuk én aromával dolgoztam végig, mert a fiam nem ihat alkoholt, 10 évesen sehogysem. : )
Csokis, mogyorós, rumos.. ez nagyon ott van.
Amire te FIGYELJ MAJD ODA!!!!!
Én fincurit kis tepsit találtam hirtelen és nagyon magas lett a tészta. Így csak szeletben mehetett, de ha nagyobb a tepsi cc 40cm, akkor laposabb lesz és akár ki lehet szúrni félhold formára, háromszögre… na meg elegánsabb is ha nem egy ekkora „falatkát” kell betuszkolni a szánkba. : )





Ennek a leesőjéből készítettem a rum golyót.

Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.