Ez őrület!!!! A rum és a tonka találkozása durrant egy jó nagyot. Kakaós habcsók alapot ízesítettem, és egy meglepit is eldugtam benne. Kis csoki pasztillákra nyomtam a habot. Meleget elképesztő, mert folyik a csoki, ha kihűl akkor pedig roppan.
A receptemet a KARÁCSONY 3 e-bookban találod.








Ha a habcsók alap jól készül, akkor a végtelenségig kemény marad, roppanós lesz, morzsálósan esik szét. Az alapja az 1:2 arány, vagyis egy rész fehérje, 2 rész cukor. Ettől persze el lehet térni, de ilyenkor ezt tartsuk be, mert szükségünk van a cukor teljes mennyiségére.

Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.