A brownie önmagában is állat nasika, de egy kis sós karamellel, egy kis mogyoróval és még több csokival… azt hiszem ez a házasság a mennyben köttett.
Szaftos, ragacsos, a karamell is ragacsos, roppan a mogyoró és a csokoládé is roppan. Izgalmas, mert a brownie kicsit karácsonyra lett hangolva a juhar sziruppal.
A receptemet a karácsony2 e-bookban találod. Kattints.




Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.