A banán…tortában igen megosztó.Hogy miért? Mert ha nem jól bánunk a banánnal akkor elég fura íze lesz a tortának, vagy süteménynek. Mindig friss, érett banánt... Tovább olvasás
18febr
Keresés
Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Ezen webhely használatával Ön elfogadja Adatvédelmi szabályzat.
You must be logged in to post a comment.