Ez az a dekoráció amitől lehidalok. Csillog, rugalmas, izgalmas, és szép. Szíbezhető kedvünkre, lehet világosan hagyni de nem festék nélkül, szép a gyöngyház, az arany a lila…. mind gyönyörű.
Gyorsan elkészíthető, ha beköt akkor pedig újra lehet melegíteni. Szóval ez egy szuper dekor.

Hozzávalók: 1 nagy vagy 2 kisebb laphoz
Arany lüszter, lila ételfesték
Elkészítés.
A zselatint, vizet keverjük el, hagyjuk megduzzadni.
Közben a csokoládét olvasszuk meg mikróban.
A zselatin ha megduzzadt, mikróbsn melegítsük meg.
Keverjük a csokihoz, adjuk hozzá a glycerint. Keverjük el.
Színezzük.
Acetate fóliára tegyünk 2-3 tk mennyiséget és spatulával simítsuk vékonyra.
Hagyjuk pihenni 1-2 percet.
Vágjuk le a széleket, húzzuk le.
Majd óvatosan húzzuk fel a csoki bőrt.
Glycerin -cukrászkellékesek, Ázsia Bt
Lüszter, festék – cukrászkellékesek, Ázsia Bt
Acetate fólia lap – @Écsy Kft

Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.