Ha, és a HA, ezen van a hangsúly, mert ebből tuti nem marad, sőt, készülj fel, hogy sütnöd kell még. De, ha valami furaság révén maradna a mézidből és már unnátok, akkor itt egy remek ötlet.
A mézi golyó isteni, puha, ízletes és hogy a karácsonyi fahéj és porcukor őrült kombinációját elvigyük a fenébe, ezért egy jó kis barack ragut kap tölteléknek.
Nem, nem főzünk, lusta disznók vagyunk karácsonykor, minden ami a hűtőben, kamrában van az most jöhet. Tudom, bszki, tudom, hogy neked is van egy eldugott, kinyitott lekvárod valahol a hűtődben, na most itt az ideje felhasználni!






Hozzászólás hozzáadása
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.