Akció

MOST NE MARADJ LE!!!

Anyák napi kedvezmény

„Köszönöm, hogy elviselted az elviselhetetlent. Hogy valamit teremtettél a semmiből. Hogy üres zsebekből is képes voltál adni. Hogy szerettél bennünket, mikor nem volt bennünk semmi szeretetre méltó. Köszönöm, hogy a lehetetlent is megoldottad egyetlen mosolyoddal.”

„Anya az az ember, aki felöltözteti a napot. Felkel és élni kezd benne, és számunkra, akik ismerjük őt, egyszerűen elképzelhetetlen lenne az élet nélküle. És mit szólnánk, ha eltűnne? Akkor mi lenne? Hová tűnt a levegő, amit beszívunk? Hová mosta el a víz az utat, amin járunk? Hová rejtőzött a föld a lábaink alól?”

nap
óra
perc
másodperc
Erről lemaradtál! Kövess a Fb-on a következő akcióért.

Lepd meg te is!

Egy éves tanfolyam

24,990 ft
egy év
  • Teljes tartalom
  • Videók
  • Letölthető receptek és dokumentumok
  • Konzultációs napok
Népszerű

PRO

34,990 Ft
egy év+ egy óra online konzultáció
  • Teljes tartalom
  • Videók
  • Letölthető receptek és dokumentumok
  • Konzultációs napok
  • EGYÉNI EGY ÓRÁS MAGÁN KONZULTÁCIÓ
KUKKANTS BE...

Hogy működik?

01 NEM, NINCS REJTETT KÖLTSÉG!

Nincs rejtett költség! Nincs moduláris felépítés! Az előfizetéseddel MINDENHEZ hozzáférsz!​

02 NEM, NINCS EXTRA KÖR!

Nincs extra költség! Az egy éves online tanfolyam előfizetéssel MINDENHEZ hozzáférsz!

03 NEM , NINCS LIMIT!

Nincs limit! Az éves előfizetéseddel egy éven keresztül KORLÁTLANUL MINDENHEZ hozzáférsz!

04 KONZULTÁCIÓS NAPOK!

Ha elakadsz, SEGÍTEK! Minden héten lehetőséged nyílik kérdezni, én válaszolok.

Gyerünk, gyerünk!

A kurzushoz bármikor tudsz csatlakozni.
A Francia online cukrász kurzus tananyagai tematikusan vannak felépítve, ezért bármikor csatlakozhatsz és bárhol kezdheted a tanulást.
Nincs induló időpont, bármikor jelentkezhetsz.

Te szabod meg a haladási irányt, te szabod meg, hogy mennyi időt szánsz egy témára.

Tanulói visszajelzéseim

Mit mondanak a tanulóim?

Egy év alatt megtanultam tortát készíteni. Burkolni, ízeket párosítani, könnyen és gyorsan dolgozni. Felbecsülehetetlen érték ez a tanfolyam. Köszönöm, Via.
Ágnes
tortaiskola tanuló
Nekem a mousse meg a glaze volt nagy ellenségem. Sosem sikerült. Mióta itt vagyok Viával, azóta minden olyan egyszerű lett. A vieói nagyon jók, részletesek, könnyen érthetőek. A receptek pedig fergetegesek.
Katalin
Tortaiskola tanuló

Válassz gyorsan!

Most ne maradj le!!!!!