Pro

• TORTAISKOLA •

Modern cukrászat

& izgalmas megoldások

◦ torta◦ mousse◦ bonbon◦ macaron◦ csokoládé

Egy év online + egy órás magán konzultáció, online

Idén, 2024-ben a TORTÁK  főszereplői az online tananyagnak.

Hogy ez mit jelent?
Idén sok torta recept és videó készül, persze más desszertek is, de a torta a főszereplő.

PAYPAL FIZETÉS

Gyors, egyszerű, automatikus. Ahogy sikeresen fizettél, a rendszer automatikusan kiküldi a regisztrációs linket, neked csak végig kell kattingatnod.
Így a regisztrációdat egyedül is elkészítheted. Minden fontos információt, linkeket, elérhetőségeket, mit hol találsz… ezeket is tartalmazza az értesítő e-mail.

Ha végeztél, ÍRJ NEKEM! tortaiskola@gmail.com, mert egyeztetnünk kell az egy órás extra, magán konzultáció időpontjáról.

BANKI UTALÁS

Teljes mértékben manuális! A saját bankodban kell intézned, ha van appod azzal, ha nincs akkor a netbankodban, vagy ha az sincs, a bankodba kell bemenned.

SZÁMLASZÁM:
10103850-30107600-01005003
Nagy Violetta ev.
MHB Bank

KÜLFÖLD:

SZÁMLASZÁM:
HU02101038503010760001005003
Nagy Violetta ev.
MHB Bank.

Az utalás után írj e-mailt: tortaiskola@gmail.com, hogy el tudjam készíteni a fiókodat!